Sklo na spirit

Vaše likéry a destiláty si zaslouží perfektně padnoucí oblek. Vyrábíme jedinečné lahve různých rozměrů a tvarů. Výroba limitované edice už od 10 tisíc lahví.

Chci zjistit více

Na velikosti nezáleží

Kromě standardních rozměrů jsme schopni vyrobit také ojedinělé kousky – vysoké (do výšky 375 mm) nebo extra široké (do šířky 160 mm). Lahve atypicky velké (až 2.500 ml) nebo naopak ty nejmenší (20 ml). Široká škála ústí a uzávěrů (cork, t-cork, mca, guala, gpi, vinolok).

Lahve nemusí být jen kulaté

Naše jedinečné technologie umožňují vyrábět i komplikované tvary, které není možné v jiné běžné výrobě zajistit. Podtrhněte jedinečnost svého produktu neobvyklými tvary jako např. lahve s čtvercovým, obdélníkovým či oválným průřezem. Stejné formy lze využít pro výrobu lahví v různých druzích skloviny. Standardně zdobíme lahve embossem či debossem. Zvládáme i velmi složité a detailní reliéfy. Navíc spolupracujeme také s dekoratéry, kteří dotáhnou lahve z českého skla k dokonalosti.

Vyberte správný design

Pro vaše prémiové destiláty a likéry vyrábíme lahve z čiré nebo extra čiré skloviny, ve kterých vynikne vlastní barva nápojů. Černá sklovina zase zvýrazní exkluzivitu produktů typu irish cream, bylinných likérů nebo premiérových ginů. Nabízíme výrobu limitovaných edicí už od 10 tisíc lahví nebo produktové řady – různé velikosti lahví ve stejném designu.

Prémiové nápoje si zaslouží prémiový design

Ještě jste nenašli dokonalý skleněný obal, který podtrhne duši vaší značky? Rádi vám jej vyrobíme!

Kontaktujte nás

Nepotřebujete lahve na míru?

Prohlédněte si náš katalog již hotových produktů. Tyto lahve jsou ihned k dispozici k výrobě i ve velmi krátkých sériích, bez nutnosti investovat do vlastních forem. Lahve z volného sortimentu lze také individuálně designově přizpůsobit.

Prohlédnout katalog