Unikátní produkt a jedinečný obal, to je dokonalá symbióza.

Správným výběrem barvy skloviny můžete dosáhnout perfektního spojení a podtrhnout charakter svého produktu.

Čiré sklo

Oblíbená barva skla, ve které vynikne každý destilát. Výborně sluší také tichým bílým, růžovým a červeným vínům. Vhodná je i pro laboratorní sklo, kosmetické a potravinové obaly.

Čiré sklo

Extračiré sklo

Nejvyšší třída čirého skla. Pro prémiové obaly. Unikátní lesk a křišťálová průzračnost jej předurčují pro high-end top produkty zejména v segmentu destilátů.

Extračiré sklo

Fialové sklo

Speciální sklovina s biofotonickými vlastnostmi. Nepropouští viditelnou část spektra slunečního záření. Jeho unikátní vlastnosti chrání obsah před škodlivými účinky světla, prodlužují jeho trvanlivost a zvyšují jeho účinnost. Proto je perfektní volbou pro potraviny, léčiva a kosmetiku.

Fialové sklo

Hnědé sklo

Tradiční barva obalového skla. Typická pro pivní a vinné lahve. Dominantní v segmentu laboratorního skla. 

Hnědé sklo

Černé sklo

Luxusní černá sklovina nejvyšší kvality. Nepropouští světelné záření. Nejčastěji se používá pro lahve smetanových likérů (Irish Cream) nebo pro lahve destilátů nejvyšší kvality a prémiových značek. Ideální volba pro limitované edice.

Černé sklo

Přebarvovací

Vzniká při přeměně barevného kmene z jedné barevné kampaně na druhou. Vzniká tak sklovina s unikátní neopakovatelnou barevností, která je často používaná pro limitované edice prémiových produktů.

Přebarvovací