Skleněné obaly na potraviny

Výtečná chuť prémiových výrobků si zaslouží také designový sklěněný obal. Kelímky, dózy i lahve různých tvarů a velikostí.

Chci zjistit více

Obal prodává

Skleněný obal na míru prodá vaše prémiové produkty mnohem lépe než standardní produkce. Vyrobíme vám kelímky, dózy i lahve různých tvarů a velikostí (20–2.500 ml). Nebojíme se ani vysokých (do výšky 375 mm) a širokých (do 160 mm) skleněných krásek. Obaly odolají teplotě až do 80° C a vydrží náhlou změnu teploty až o 45°C.

Chrání obsah a skvěle vypadá

Med, marmeláda, zeleninové čalamády, olivové oleje, octy, grilovací omáčky, kečupy, hořčice i majonézy, kaviár, paštiky, husí játra, káva, čaj, koření, mléčné i uzenářské produkty a hotová jídla. Suché, pevné i tekuté. Skleněné nádoby chrání potraviny před nežádoucími vlivy. Uchovávat v nich ale můžete i nepotravinové produkty.

Vaše produkty opravdu zaujmou díky našim obalům

Váš produkt je určitě výtečný. Vy to víte, my vám to věříme. S originálním designovým obalem o tom přesvědčíte i ostatní.

Kontaktujte nás

Nepotřebujete lahve na míru?

Prohlédněte si náš katalog již hotových produktů. Tyto produkty jsou vyrobeny se stejnou pečlivostí jako naše lahve na míru, jen jsou vyráběny ve větších sériích.

Prohlédnout katalog