Skleněné obaly na kosmetiku

Ženy si potrpí na design a kvalitní kosmetické produkty. Vyzdvihněte kvalitu svých výrobků designovými skleněnými obaly.

Chci zjistit více

Péče o ruce, obličej, vlasy i tělo, séra, domácí vůně a další kosmetické výrobky se nejlépe prezentují v exklusivním obalu. Tvarované kulaté, oválné i hranaté obaly z extra čiré skloviny krásně podtrhnou barvu produktu. Obal z čistě černé či fialové skloviny má navíc kromě vysokého estetického dojmu i přínos kvalitativní.

Fialové sklo nejen pro přírodní kosmetiku

fialového skla, které propouští pouze ultrafialovou část světelného spektra, chrání produkty před škodlivými účinky světla, prodlužují jejich trvanlivost a zvyšují jejich účinnost. Fialové sklo je klíčem k udržení kvality přírodních produktů.

Obaly dle vašich potřeb

Kelímky s víčkem, flakonky se závitem či lahvičky s kapátky a rozprašovači. Běžně pracujeme se standardizovanými uzávěry, ale vyrobíme cokoliv na míru vašim produktům. Specializujeme se na miniatury, ale stejně tak zvládneme skleněné obaly až do šířky 160 mm a výšky 375 mm o objemech 20–2.500 ml. Kulaté, hranaté i tvarované. Přesně takové, jaké potřebujete.

Díky našim originálním obalům se vaše produkty na trhu neztratí

Dopřejte svým produktům designový skleněný kabát a přesvědčte zákazníky o kvalitě své kosmetiky na první pohled.

Kontaktujte nás

Nepotřebujete lahve na míru?

Prohlédněte si náš katalog již hotových produktů. Tyto lahve jsou ihned k dispozici k výrobě i ve velmi krátkých sériích, bez nutnosti investovat do vlastních forem. Lahve z volného sortimentu lze také individuálně designově přizpůsobit.

Prohlédnout katalog