Skleněné obaly na kosmetiku

Ženy si potrpí na design a kvalitní kosmetické produkty. Vyzdvihněte kvalitu svých výrobků designovými skleněnými obaly.

Chci zjistit více

Péče o ruce, obličej, vlasy i tělo, séra, domácí vůně a další kosmetické výrobky se nejlépe prezentují v exklusivním obalu. Tvarované kulaté, oválné i hranaté obaly z extra čiré skloviny krásně podtrhnou barvu produktu. Obal z čistě černé či fialové skloviny má navíc kromě vysokého estetického dojmu i přínos kvalitativní.

Fialové sklo nejen pro přírodní kosmetiku

fialového skla, které propouští pouze ultrafialovou část světelného spektra, chrání produkty před škodlivými účinky světla, prodlužují jejich trvanlivost a zvyšují jejich účinnost. Fialové sklo je klíčem k udržení kvality přírodních produktů.

Obaly dle vašich potřeb

Kelímky s víčkem, flakonky se závitem či lahvičky s kapátky a rozprašovači. Běžně pracujeme se standardizovanými uzávěry, ale vyrobíme cokoliv na míru vašim produktům. Specializujeme se na miniatury, ale stejně tak zvládneme skleněné obaly až do šířky 160 mm a výšky 375 mm o objemech 20–2.500 ml. Kulaté, hranaté i tvarované. Přesně takové, jaké potřebujete.

Díky našim originálním obalům se vaše produkty na trhu neztratí

Dopřejte svým produktům designový skleněný kabát a přesvědčte zákazníky o kvalitě své kosmetiky na první pohled.

Kontaktujte nás

Nepotřebujete lahve na míru?

Prohlédněte si náš katalog již hotových produktů. Tyto produkty jsou vyrobeny se stejnou pečlivostí jako naše lahve na míru, jen jsou vyráběny ve větších sériích.

Prohlédnout katalog