Pivo a nealko nápoje

Nejen drahé likéry, ale i výtečné pivní a nealko nápoje vyniknou v originálních designových lahvích na míru.

Chci zjistit více

Nabízíme tradiční hnědé pivní lahve (amber) v rozličných velikostech. Nebojíme se drobků (200 ml) ani opravdových macků (2 000 ml). Originální vzhled podtrhne zejména prémiová rukodělná piva.

Nealko nápoje vyniknou v tradiční čiré či extra čiré sklovině. Prémiové vody a sycené nápoje v lahvích z naší výroby byly mnohokrát oceněny prestižními cenami jako např. Obal roku.

Lahve vyrábíme v rozměrech do šířky 160 mm a výšky 375 mm. Lahve bez složitých dezénů zvládnou vnitřní přetlak 0,5 MPa. Rotační lahve bez vpichu a jednodušší hranaté lahve mohou být vyráběny s odolností vnitřnímu přetlaku až do 1,2 MPa. Ústí je možné připravit na korunkový či twist-off uzávěr.

Pro extra prémiové produkty nabízíme i černou sklovinu. Vyrábíme ji unikátní technologií, která zajišťuje nepropustnost denního světla. Nejedná se jen o nástřik, u kterého může snadno dojít k oděru, ani o barvu double-amber (tmavě hnědé sklo). Dopřejte svým top produktům to nejlepší. Naše černá je opravdu černá. Asi jako tma v jeskyni.

Nejen drahé likéry, ale i výtečné pivní a nealko nápoje vyniknou v našich lahvích na míru.

Kontaktujte nás

Nepotřebujete lahve na míru?

Prohlédněte si náš katalog již hotových produktů. Tyto produkty jsou vyrobeny se stejnou pečlivostí jako naše lahve na míru, jen jsou vyráběny ve větších sériích.

Prohlédnout katalog