Pivo a nealko nápoje

Nejen drahé likéry, ale i výtečné pivní a nealko nápoje vyniknou v originálních designových lahvích na míru.

Chci zjistit více

Nabízíme tradiční hnědé pivní lahve (amber) v rozličných velikostech. Nebojíme se drobků (200 ml) ani opravdových macků (2 000 ml). Originální vzhled podtrhne zejména prémiová rukodělná piva.

Nealko nápoje vyniknou v tradiční čiré či extra čiré sklovině. Prémiové vody a sycené nápoje v lahvích z naší výroby byly mnohokrát oceněny prestižními cenami jako např. Obal roku.

Lahve vyrábíme v rozměrech do šířky 160 mm a výšky 375 mm. Lahve bez složitých dezénů zvládnou vnitřní přetlak 0,5 MPa. Rotační lahve bez vpichu a jednodušší hranaté lahve mohou být vyráběny s odolností vnitřnímu přetlaku až do 1,2 MPa. Ústí je možné připravit na korunkový či twist-off uzávěr.

Pro extra prémiové produkty nabízíme i černou sklovinu. Vyrábíme ji unikátní technologií, která zajišťuje nepropustnost denního světla. Nejedná se jen o nástřik, u kterého může snadno dojít k oděru, ani o barvu double-amber (tmavě hnědé sklo). Dopřejte svým top produktům to nejlepší. Naše černá je opravdu černá. Asi jako tma v jeskyni.

Nejen drahé likéry, ale i výtečné pivní a nealko nápoje vyniknou v našich lahvích na míru.

Kontaktujte nás

Nepotřebujete lahve na míru?

Prohlédněte si náš katalog již hotových produktů. Tyto lahve jsou ihned k dispozici k výrobě i ve velmi krátkých sériích, bez nutnosti investovat do vlastních forem. Lahve z volného sortimentu lze také individuálně designově přizpůsobit.

Prohlédnout katalog