Obchodní zástupce - zahraničí

 

Naše společnost Sklárny Moravia, akciová společnost je významným českým výrobcem obalového skla v ČR. Až 80% našich výrobků vyvážíme do celého světa. Specializujeme se na výrobu prémiových produktů s vysokou přidanou hodnotou, v krátkých sériích a několika odstínech skloviny za pomoci nejmodernějších výrobních technologií.

Máme bezmála dvěstěletou tradici a naše láhve najdete po celém světě. Do našeho obchodního týmu hledáme parťáka nebo parťačku, kterému je český trh malý a dostane naše láhve dále za jeho hranice.

Nehledáme jen tak nějakého Obchodního zástupce.

Hledáme do týmu parťáka nebo parťačku, který do toho umí pořádně šlápnout.

Jak?

 • Staneš se součástí obchodního týmu pod vedením zkušeného manažera.
 • Máš zájem, aby nám to se zákazníky dobře šlapalo.
 • Každá naše láhev je unikátní a tvořená zákazníkovi na míru. Práce u nás není rozhodně stereotypní, proto hledáme parťáka nebo parťačku, který se nebojí nových věcí, výzev a má za sebou prokazatelné obchodní zkušenosti a výsledky.
 • Něco se pije po litrech, něco po doušcích. Náš parťák nebo parťačka dokáže prodat láhev na obojí. Za každou lahví stojí kvalitní, pečlivá práce a příběh, který dokážeš prodat.
 • V žádném případě tě v tom nenecháme, rádi tě naučíme skleněnému řemeslu.
 • Do týmu nám dobře zapadneš, pokud tě baví komunikace se zákazníky, akvizice nových zákazníků - nebojíš se zavolat na neznámé místo, dokážeš rozpoznat obchodní příležitost a aktivně ji využít.
 • Velmi důležitá je tvoje cílevědomost a schopnost dosahovat vytyčených cílů - nespokojíš se s druhým místem.
 • Angličtinu máš v malíčku a pokud ovládáš i další jazyk, je to pro tebe výhoda.

 

Co můžeš očekávat?

 • Budeš mít v rukou kvalitní produkt převážně na prémiový alkohol.
 • Na pozici tě pořádně zaškolíme, aby ses cítil/a jistý/á v tom, co nabízíš.
 • Prostor pro vlastní iniciativu - nemusíš se bát se ozvat, když budeš potřebovat něco řešit, naopak oceníme proaktivní přístup, nový nápad a chuť pouštět se do nových věcí a překonávat zajeté stereotypy.
 • Sice tě po zaškolení moc neuvidíme, protože tvým působištěm bude svět za hranicemi, ale vždy tu najdeš přátelské kolegy, motivujícího a férového šéfa a dobrou kávu.
 • Budeš mít fixní složku, pohyblivou složku mzdy a odměny - na reálně nastavených obchodních cílech. Dostaneš tedy svou stabilní jistotu a za super výkon i odpovídající odměny.
 • Pružnou pracovní dobu, 5 týdnů volna, home office a balíček dalších benefitů.
 • Notebook, mobilní a datový tarif je samozřejmostí, stejně jako služební auto i pro soukromé účely.

Máte zájem o tuto pozici?

Skvělé! Zašlete nám pár informací o sobě a Váš životopis. Ozveme se Vám co nejdříve zpět.

Veškeré údaje odeslané tímto formulářem budou použity pouze k vyřízení Vaší poptávky. Jak přesně zacházíme s Vašimi osobními údaji si můžete přečíst na stránce Ochrana osobních údajů .

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.