Lahve na víno

Prestižní vína si zaslouží vlastní lahev, tvar nebo vinařův emboss. Odlište svou značku neobvyklými rozměry a tvary. Možná výroba i v malých sériích.

Chci zjistit více

Tradiční lahve na víno jsme pozvedli na vyšší úroveň. Prestižní vína si totiž zaslouží něco speciálního. Vyrábíme již od malých sérií, takže jsme schopni dodávat i menším vinařům či nabídnout prestižní lahve i pro limitované edice.

Na velikosti nezáleží

Kromě standardního rozměru nabízíme také lahve split, half či magnum. Jsme schopni vyrobit láhve mimořádně vysoké (do výšky 375 mm) nebo široké (do šířky 160 mm). Objemné (až 2.500 ml) i ty drobnější (20 ml). Vyrábíme lahve s nakloněným hrdlem, s uchem, bočními prohlubněmi i vysokými vpichy. Ale nebráníme se ani jiným variantám. Slámovému a ledovému vínu to bude nejvíce slušet v lahvích z černého skla o objemu 200 ml.

Do posledního detailu

Naše jedinečné technologie umožňují vyrábět i komplikované tvary, které není možné v jiné běžné výrobě zajistit. Stejné formy lze využít pro výrobu lahví v různých barvách. Navíc úzce spolupracujeme s dekoratéry, kteří dotáhnou lahve na víno z českého skla k dokonalosti.

Jedinečné okamžiky si žádají i jedinečný design

Pití vína totiž není jen o chuti, ale o celkové atmosféře. Podtrhněte exklutivitu svých produktů dokonale padnoucím obalem na míru.

Kontaktujte nás

Nepotřebujete lahve na míru?

Prohlédněte si náš katalog již hotových produktů. Tyto lahve jsou ihned k dispozici k výrobě i ve velmi krátkých sériích, bez nutnosti investovat do vlastních forem. Lahve z volného sortimentu lze také individuálně designově přizpůsobit.

Prohlédnout katalog