Laboratorní sklo

Laboratorní sklo nemusí být jen praktické, ale může i pěkně vypadat. Standardní rozměry i výroba na přání. Prachovnice, reagenční lahve, kapací lahve i lahve na byrety.

Chci zjistit více

Standardně vyrábíme lahve kulaté i hranaté v objemech 50–200 ml, v čiré a hnědé barvě. Na přání lze vyrobit i jiný tvar a velikost, případně použít jinak barevnou sklovinu. Kromě tradičních prachovnic a reagenčních lahví vyrábíme také kapací lahve a lahve pro byrety. Lahve dodáváme s broušenou zátkou pro zabránění úniku par uchovávaných látek nebo poškození uchované látky vnějšími vlivy. Lahve je samozřejmě možné dodat i bez uzávěru či broušení.

Univerzální použití

Naše lahve lze využívat i pro jiné než laboratorní účely, například pro farmaceutické účely nebo na skladování suchých potravin, čajů, kávy i koření. V kombinaci s korkovými a plastovými uzávěry jsou vhodné také pro uskladnění kapalin v netradičním obalu – např. prémiový gin.

Naše laboratorní skla jsou nejen praktická, ale i pěkná na pohled.

Využití pro ně najdete vždy, ať už v laboratoři, nebo doma.

Kontaktujte nás

Nepotřebujete lahve na míru?

Prohlédněte si náš katalog již hotových produktů. Tyto lahve jsou ihned k dispozici k výrobě i ve velmi krátkých sériích, bez nutnosti investovat do vlastních forem. Lahve z volného sortimentu lze také individuálně designově přizpůsobit.

Prohlédnout katalog