Skleněné obaly na potraviny

Výtečná chuť prémiových výrobků si zaslouží také designový sklěněný obal. Kelímky, dózy i lahve různých tvarů a velikostí.

Chci zjistit více

Obal prodává

Skleněný obal na míru prodá vaše prémiové produkty mnohem lépe než standardní produkce. Vyrobíme vám kelímky, dózy i lahve různých tvarů a velikostí (20–2.500 ml). Nebojíme se ani vysokých (do výšky 375 mm) a širokých (do 160 mm) skleněných krásek. Obaly odolají teplotě až do 80° C a vydrží náhlou změnu teploty až o 45°C.

Chrání obsah a skvěle vypadá

Med, marmeláda, zeleninové čalamády, olivové oleje, octy, grilovací omáčky, kečupy, hořčice i majonézy, kaviár, paštiky, husí játra, káva, čaj, koření, mléčné i uzenářské produkty a hotová jídla. Suché, pevné i tekuté. Skleněné nádoby chrání potraviny před nežádoucími vlivy. Uchovávat v nich ale můžete i nepotravinové produkty.

Vaše produkty opravdu zaujmou díky našim obalům

Váš produkt je určitě výtečný. Vy to víte, my vám to věříme. S originálním designovým obalem o tom přesvědčíte i ostatní.

Kontaktujte nás

Nepotřebujete lahve na míru?

Prohlédněte si náš katalog již hotových produktů. Tyto lahve jsou ihned k dispozici k výrobě i ve velmi krátkých sériích, bez nutnosti investovat do vlastních forem. Lahve z volného sortimentu lze také individuálně designově přizpůsobit.

Prohlédnout katalog